جای خالی شهرستان مهدیشهر در سازمان هواشناسی

علیرغم اینکه 3 سال از اعلام رسمی شهرستان مهدیشهر میگذرد ، و علیرغم کارشکنی ها ، اراده مصمم ریاست جمهوری بر مبنای گسترش عدالت و احقاق حق و دفاع از مناطق به عمد محروم نگه داشته شده ، بر این قرار گرفت که بعد از گذشت 60 سال مجدد مهدیشهر از لحاظ تقسیمات کشوری در جایگاه خود قرار گیرد . و تمامی نقشه های رسمی کشوری مزین به نام شهرستان مهدیشهر گشتند .

اما با کمال تاسف در سایت سازمان هواشناسی کشور در نقشه استان سمنان هنوز نامی از شهرستان مهدیشهر نیست. شاید این دستور ریاست محترم جمهوری و وزارت کشور به وزارت راه و ترابری ابلاغ نشده است. واگرهم ابلاغ شده وزارت راه و ترابری به سازمان هواشناسی کشور اطلاع رسانی نکرده است. و شاید همه این مراحل قانونی صحیح طی شده اما مسئولین سایت حال و حوصله اصلاح در  مدت این 3 سال را پیدا نکرده اند.

هر اتفاقی افتاده باشد سهل انگاری مسئولین محلی در پی گیری این نقص بزرگ تا رفع کامل آن و درج نام مهدیشهر در فهرست شهر های موجود در سایت ، قابل اغماض نیست. اگر نگوییم عدم پیگیری تعمدی و مغرضانه نبوده است.

/ 4 نظر / 65 بازدید
مهدیشهر نیوز

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما متاسفانه علی رغم تذکرات سایر دوستان و بنده ، پذیرش این نکته که شهرستانی به نام مهدیشهر وجود دارد و بایستی همچون سایر شهرستان ها مورد توجه واقع شود برای ایشان ثقیل و سنگین است . لذا فعلا زیر بار قانون نمی روند و متاسفانه نکته مهمتر اینکه مهدیشهر هنوز ایستگاه سینوپتیک هواشناسی هم ندارد و داده های ثبت شده فعلی چندان ارزش اطلاعاتی ندارند . تا در آینده چه پیش آید ! با سپاس خدانگهدار

چوپان سنگسری

مهدیشهر نیوز رصد فوق العاده شما برای ما جالب و قابل تحسین بود ، در اولین روز کاری وبلاگ هواشناسی در حالیکه فکر می کردیم هنوز مخاطبی نداریم پیام شما واقعا ما را غافل گیر کرد . آرزوی موفقیت شما را داریم . و امیدواریم مسئولین به خواست های مردم توجه نموده و از تنگ نظری دست بردارند. و ما مجبور به طرح این بی توجهی به ریاست جمهوری و مجلس و ... نباشیم.

فرهاد

سلام دوست عزیز چطور این لینک هواشناسی .تصویر فلش را در سایت خود قرار دادید؟؟؟؟

چهار چهار

شما کی هستید ؟ سمتتان چیست ؟تحصیلاتتان چقدره ؟این سایت !متعلق به چه ارگانیه ؟مورد حمایت نهادهای رسمیه؟بیشتر معرفی کنید